Pewien pilarz po ścięćiu drzewa zauważył coś nietypowego. Od razy chwycił za kamerę i zaczął nagrywać.
Okazało się z w drzewie znajdował się wąż, który podczas ścinania drzewa został przecięty na pół.
Wąż jeszcze się ruszał.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz